Recenze našich zákazníků

Naši zákazníci pozitivně hodnotí Canami produkty pro domácí mazlíčky. Podívejte se na jejich láskyplné recenze a podpořte zdraví vašich miláčků.

Lenka Němcová

S produkty jsem spokojená.

U naší Claudie se v devíti a půl letech objevila na lokti boule, zpočátku se léčila jako burzitida. Nakonec Claudie musela na operaci na vyříznutí boule. Rána se špatně zahojila, jelikož histologie potvrdila sarkom. Byla nám navržena amputace, kterou Claudie podstoupila před dvěma měsíci. Jelikož amputace je velký zásah do organismu, tak jsem začala hledat, co by jí pomohlo, co by jí postavilo na nohy. Chtěla jsem nějaký CBD olej a na radu známé mě nejvíce zaujal Canami A FLEX sirup, který střídám s Bromelainem. Díky těmto produktům se Claudie začala lepšit, je v dobré kondici a dokonce jí to chutná. S těmito produkty jsem spokojená.

Kristýna Kristová

Přípravek A-FLEX se nám velmi osvědčil.

Louieho jsme si vzali z útulku, jsou mu 2 roky. Byl převzat z nevyhovujících podmínek, kde byl velmi zanedbáván. Nyní se snažíme jeho první dva roky života dohnat kvalitním krmivem a přípravkem A-FLEX který se nám velmi osvědčil.

Michaela Ucháľová

Díky A-Flex se žádné kulhání neopakovalo.

Airbourne Gracious Support, 8let BOM celý život v plné zátěži. Po natažených vazech a několika úrazech z obran při větší zátěži kulhal od asi 4let. Od prvního nasazení ho vrátil A-Flex do hry a nikdy se žádné kulhání neopakovalo.

I když už je v důchodu, je pořád ve skvělé kondici a zvládá zátěž jako mladík.

Šárka Boháčová

A-Flex Bromelain nám pomahá žít aktivní život plný procházek.

A-Flex s Bromelainem nám u Peggynky pomohl překonat klidový řežim po operaci pretrzených křížovych vazu. A to u obou kolen. I nadále nám pomahá žít aktivní život plný procházek.

Zuzana Novotná

Používám A-Flex pro psa i koně a jsem velice spokojená.

Jsem ráda, že existuje tento produkt. Používám jej pro psa i pro koně a jsem velice spokojená.

Je cenově dostupný a hlavně moc chutná pejskovi i koníkovi, oba by se po něm mohli utlouct.

Nemám problém, aby to zvířata nesnědla. Některé doplňky stravy do nich nemohu dostat, ale A-FLEX úplně bez problémů. 

Alžběta Košťálová

Rozhodně si pořídíme i další balení.

A-flex je cenově dostupná kloubní výživa. Velmi mi vyhovuje forma sirupu, který psi bez problému zkonzumují spolu s krmnou dávkou. Rozhodně si pořídíme i další balení.