CANAMIPHARM S. R. O.

Svět, kde si všichni naši mazlíčci užívají radost z  pohybu

 Vyvíjíme a vyrábíme kvalitní veterinární produkty za férovou a dostupnou cenu, abyste svým mazlíčkům byli těmi nejlepšími chovateli.

Od svého založení v roce 2006 se společnost Canamipharm s.r.o. stala synonymem pro inovaci a kvalitu v oblasti veterinární výživy. Za jejím úspěchem stojí tým vášnivých veterinárních lékařů, kteří v těsné spolupráci s odborníky na sportovní výživu představili revoluční produkt REKONVALESCENT. Tento nutriční doplněk rychle získal důvěru jako nezbytná podpora pro psy a kočky v rekonvalescenci, pooperačních stavech a u onkologických pacientů. Jeho energizující a regenerační vlastnosti byly klíčové pro záchranářské psy působící doma i v zahraničí.

Canamipharm s.r.o. následně představila chondroprotektiva, inovativní řešení pro ochranu kloubů a pohybového aparátu zvířat. Produkty CHONROFLEX a CHONDROFLEX LARGE nastavily nový standard pro veterinární doplňky v sirupové formě.

Po úspěšném prodeji licencí na tyto produkty v roce 2009, společnost pokračovala ve svém poslání tvořit produkty, které se staly základním kamenem veterinárního trhu, jak doma, tak v zahraničí.

V roce 2020 oslavila Canamipharm s.r.o. triumfální návrat s uvedením kloubní výživy A-FLEX a A-FLEX EQUINE. Tyto produkty zdůrazňují společností dlouhodobý závazek k vývoji a inovaci. V současné době se těšíme na další inovativní veterinární produkty, které budou postupně představovány na trhu, a které budou nadále posilovat klouby našich miláčků.