Dotazy k produktům

Můžou A-FLEX používat i štěňata?

U velkých a rychle rostoucích plemen můžete A-FLEX podávat od 3 měsíců věku. U malých plemen můžete podávat od 6 měsíců věku. V individuálních případech podávání diskutujte se svým veterinářem.

Jak se A-FLEX podává?

Psi – v naprosté většině případů je příjem bez problémů. Většina majitelů aplikuje sirup na potravu, nebo na menší množství oblíbeného krmiva. Pokud pes potravu odmítá, lze aplikovat aplikátorem do dutiny ústní.

Kočky – u koček většinou aplikujeme aplikátorem do dutiny ústní. Kočky jsou ve výběru doplňků stravy a krmiva konzervativní. Někdy je výhodnější začít podávat menší množství s dávku postupně zvyšovat.

Koně – velká většina koní nemá s příjmem sirupu žádný problém. Podává se samostatně do žlabu, do koncentrovaného krmiva, případně do mashe.

Jak se A-FLEX dávkuje?

Dávkování je detailně popsáno zde na webu, nebo v příbalovém letáku.

Dotazy k nákupu

Můžu platit kartou?

Ano platba kartou je možná, platební brána je bezpečná

Můžu koupit na dobírku?

Platbu na dobírku bohužel neumožňujeme

Jak mi zboží zašlete?

Zboží odesíláme každý den přes Zásilkovnu

Lze produkt reklamovat?

Vrátit lze pouze zboží v neporušeném obalu. Pokud lahev otevřete, reklamace není možná. Pro reklamace nás prosím kontaktujte na info@canami.cz

Jaká je trvanlivost produktu?

Datum spotřeby výrobku naleznete na obale. Výrobek skladujte v originálním obalu při pokojové teplotě. Po otevření výrobku spotřebujte do 3 měsíců.

Můžu se s někým poradit o produktu?

Můžete nás kontaktovat přes poradnu info@canami.cz . Náš odborník vám zodpoví všechny vaše dotazy.